Skoro już nas trochę poznałeś, pozwól nam poznać siebie
* pola wymagane
Nie lubisz formularzy? Możesz też skontaktować się z nami przez zakładkę Kontakt.

O Nas

Tworzyć zmiany mając w centrum człowieka.

Rozumieć i tworzyć zmiany mając w centrum człowieka, jego wartości i emocje. Tworzyć strategie oparte o wiedzę i doświadczenie, a komunikację tak by oddawała prawdę o marce w sposób chwytający za serce konsumenta. Tak tworzymy marketing wartości, taka jest nasza misja.

Technologia, wiedza, doświadczenie i talenty twórców.

Emocje i doświadczenia, jakie towarzyszą człowiekowi w kontakcie z marką budują jej świat w jego umyśle. Kreowanie tych światów to proces, w którym tworzywem jest technologia, a spoiwem wiedza, doświadczenie i talenty twórców. Efektem tego fascynującego połączenia jest rzeczywistość spełniająca marzenia konsumentów. Tak myślimy o naszej codziennej pracy, takie kompetencje oddajemy naszym Klientom.

Najlepsze strategie opierają się na zrozumieniu ludzi.

Strategia

Analiza i badania, wczucie się w umysł konsumenta, w jego wrażliwość komunikacyjną i poznanie wartości jakimi się kieruje, to elementy kluczowe w tworzeniu prawdziwych i skutecznych insightów konsumenckich. W ArtGroup Strategy dotykamy najgłębszych zakamarków umysłu.

Nawet najlepsza strategia zawiedzie bez angażującej i wyróżniającej kreacji.

Kreacja

W kampaniach zintegrowanych, dobór odpowiednich narzędzi i komunikatów, angażowanie odbiorcy i budzenie w nim prawdziwych emocji buduje autentyczne więzi między człowiekiem a marką. W ArtGroup Creation tworzymy świat marki wokół człowieka.

Przyszłość nieodwołalnie łączy się z technologią.

Interactive

Konsumenci w cyfrowym świecie chcą, by ich potrzeby zostały odkryte i zaspokojone jeszcze zanim oni sami je sobie uświadomią. Wraz z nowymi technologiami, stale zyskujemy możliwości sięgnięcia do umysłu użytkowników i połączenia ich z marką w unikalny, dopasowany sposób. W ArtGroup Interactive kodujemy relacje.

Ludzie oczekują od marek autentyczności i szczerości.

CSR

Odpowiedzialność biznesu jest nam dobrze znana i bliska naszym sercom. Wsparcie Klientów w zbliżeniu się do konsumentów i zaangażowaniu się w ich życie od lat jest w centrum naszych działań. ArtGroup CSR pokazuje, że warto zmieniać świat na lepszy.

Kreacja nieprzeniesiona na odpowiednie medium zawsze pozostanie tylko piękną wizją.

Produkcja

Ponieważ naszym celem jest tworzenie wyjątkowych rzeczy, produkujemy to, co kreujemy. Wyjątkowy papier czy nowoczesne tworzywa, druk offsetowy czy technologie cyfrowe, sztuka fotografii reklamowej, reportażu czy w końcu często pomijana logistyka – wykonanie jest zawsze otoczone najlepszą opieką. W ArtGroup Productions urzeczywistniamy idee.